Mihrije Braha gati për “Big Brother VIP”, premton show bashkë me Naimin

Prishtinë | 27 Jan 2022 | 11:13 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, foli për koncertin e saj recital të realizuar së fundmi, të cilin e konsideron si një moment të rëndësishëm në karrierën e saj. Por, jo vetëm kaq.

Gjatë bisedës, këngëtarja u pyet se për çfarë arsye nuk kishte pranuar për t’u bërë pjesë e “Big Brother VIP”. Duke treguar për këto arsye, ajo la për të nënkuptuar se atë dhe Naim Abazin mund t’i shohim në edicionin e radhës të këtij formati.

Detajet mund t’i kuptoni në videon më poshtë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme