Miley dhe Liam s’do të martohen

Prishtinë | 05 Gus 2018 | 18:16 | Nga

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duket që s’janë të pasionuar pas dasmave.

Sipas TMZ burime të afërta me çiftin kanë treguar se formaliteti i kurorëzimit për ta nuk është i rëndësishme.

E sa i përket fejesës së tyre, për Liam dhe Miley ishte një simbol i angazhimit që mjaftoi për ta.

Miley veçse ka deklaruar se nuk do të martohet, ngase nuk mendon se e bën lidhjen më të mirë.

E sa ju përket thashethemeve të vazhdueshme se Liam dhe Miley janë ndarë, sipas TMZ, çifti vetëm se qeshet me to.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme