Morena me një fotografi dhe mbishkrim provokues, 5000 kushton 1 qef

Prishtinë | 21 Gus 2019 | 19:34 | Nga Ekonomia Online

Modelja shqiptare Morena Taraku, e cila kohëve të fundit po jeton vetëm në Stamboll, nga ku edhe ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj.

Ajo ka marrë një pozë paksa të çuditshme me këmbët lart. Por edhe më provokuese është mbishkrimi ku mes tjerash shkruhet: “5000 o 1 qef”.

Nga kjo fotografi këngëtarja ka marrë shumë komente pozitive, dhe gati 30 mijë pëlqime.

Të ngjashme