Natalie Portman flet për miqësinë e saj qysh në fëmijëri me Britney Spears

Prishtinë | 10 Tet 2019 | 16:30 | Nga Ekonomia Online

Natalie Portman ka treguar për fillimin e miqësisë së saj me Britney Spears pasi dyshja qysh në fëmijëri kishin punën e njëjtë.

Aktorja 38 vjeçare zbuloi se ata të dyja e kishin kuptuar se ndanin të njëjtin rol si fëmijë dhe u bashkuan në moshën 18 vjeçare për të bërë një festë së bashku.

Pasi e kuptuan këtë ato u bashkuan në Mickey Mouse Club.

Të gjitha këto ato zbuluan tani për fansat e tyre.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme