Nicki Minaj sulmon Drake dhe Cardi B në videoklipin e ri

Prishtinë | 02 Shk 2019 | 09:05 | Nga Ekonomia Online

Mbretëresha e repit i ka kënduar mbretërisë së errët të saj në botën e hip hopit.

Klipi i xhiruar nga Mike Ho e shfaq ekstravagante Nickin, ndërsa pjesë e klipit është edhe një akrep i shpërfytyruar, që është referencë për lidhjen e dëmtuar të saj me Drake.

Ish-anëtarët e labelit, Young Money, nuk ndjekin më njëri-tjetrin, teksa më parë ka pasur spekulime se kanë enë edhe në ildhje.

Po ashtu në klip është edhe një trofe Grammy, si referencë për faktin se ajo këtë vit nuk është pjesë e ceremonisë.

Teksa akrepi dhe Grammy janë elemente që shihen, adhuruesit e Nickit pretendojnë se ajo thumboi edhe rivalen e përbëtuar, Cardi B.

Ndërkaq për korbin që thuhet se është dedikim për Cardi B, regjisori në rrjetet sociale pretendoi se është simbol i vdekjes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme