Reperi i njohur bën thirrje për vrasjen e Trumpit! (Foto/Video)

Prishtinë | 05 Shk 2017 | 09:38 | Nga

Krahasuar me të gjitha protestat dhe kundërshtimet që personazhe të njohur kanë bërë për Donald Trump, reperi i njohur Big Sean e ka çuar fushatën anti-Trump në një tjetër nivel.

Gjatë një performance në radio, Sean ka bërë “Freestyle” disa rreshta ku nuk ka ngurruar t’i drejtohet ISIS-it dhe Donald Trump.

“Edhe unë mund të vras ISIS me të njëjtën armë/Që vrava Donald Trump në të njëjtën natë”, – ka thënë re-peri.

Në albumin e fundit të Big Sean merr pjesë edhe një nga reperët më të mirë të të gjitha kohërave, Eminem, i cili kundërshton ashpër Trump-in, madje nuk ngurron ta quajë “k*rvë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme