Rita Ora plotë stil “rrugës për punë”

Prishtinë | 21 Kor 2021 | 12:35 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora është mjaft aktive në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka ndarë me fansat e saj disa fotografi plotë stil.

“Rrugës për punë”, ka shkruar këngëtarja shqiptare me famë botërore, teksa ishte duke shkuar në premierën e filmit të ri të Kate Beckinsale Jolt në Los Angeles, Kaliforni.

Ajo kishte të veshur një bluz mëndafshi purpul, një xhaketë në stilin bolero dhe pantallona të gjere ngjyrë të zezë. Për këtë veshje normalisht nuk munguan komentet pozitive në profilin e saj.

30-vjeçarja aktualisht është duke punuar në realizimin e videoklipit për këngën e saj ‘You For Me’.

Të ngjashme