Rita Ora shfaq me krenari figurën e saj trupore në një paraqitje me bikini nga klipi i saj i fundit “You For Me”

Prishtinë | 19 Kor 2021 | 10:15 | Nga Ekonomia Online

Ajo nuk është e panjohur në aspektin e publikimit të fotografive atraktive në rrjetet sociale.

Dhe Rita Ora 30 vjeçe, i la pak imagjinatës dhe tregoi figurën e saj mbresëlënëse të trupit në një paraqitje me bikini ngjyrë krem në Instagram të shtunën.

Këngëtarja ndau një çast të vetës së saj me bikini, duke shfaqur me krenari barkun e saj të hijshëm dhe linjat e bujshme të trupit.

Arti i saj i trupit mund të shihej në pjesën e poshtme të krahut të saj të majtë, ndërsa i ekspozohej rrezeve të diellit.

Një qiell blu veror me re të bardha puplore mund të shihej pas saj ndërsa ajo vështronte larg.

Të ngjashme