Rita realizon kampanjën më të bukur me “Rimmel”

Prishtinë | 30 Gus 2019 | 14:47 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora ka bërë një reklamë të re për firmën e njohur të grimit nga Londra, Rimmel.

E në këtë reklame Rita shfaqet më e bukur se asnjëherë, e veshur në stilin e saj të preferuar dhe me një grim të thjeshtë që i thekson tiparet e bukura të këngëtares.

Ajo shkëlqen me fytyrën e qeshur, teksa prezanton ngjyrat më të reja të bazës për lyerjen e fytyrës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme