Samanta me dallim të jashtëzakonshëm para ndërhyrjeve estetike (Foto)

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 15:15 | Nga

Këngëtarja Samanta Karavella është një prej më të dashurave jo vetëm për vokalin e saj, por edhe për pamjen e jashtme.

Bukuroshja shqiptare për të arritur formën e lartë dhe pëlqyeshmërinë e madhe në publik, ka punuar shumë në palestër, por edhe në klinikat e ndërhyrjeve estetike.

Ajo duket se ka investuar në hundë, duke e zvogëluar të dhe duke trashur buzët.

Dallimin e ka publikuar faqja Vipat e Bllokut në Instagram, ku fansat kanë kundërshtuar ndërhyrjet.

Samanta së fundmi ka lansuar projektin “Bashke” me 2Ton.

Të ngjashme