Shërohet Flori, i rikthehet koncerteve

Prishtinë | 11 Gus 2017 | 15:37 | Nga

Kantautori Flori Mumajesi ditë më parë kishte njoftuar se për shkak të një dhimbje në krahror detyrohej të anulonte mbrëmjet muzikore në të cilat ishte paraparë të këndonte.

Edhe pse Florit i kishte rekomanduar edhe doktori që të largohej nga aktivitetet të cilat po mundësonin të mos i shërohej sëmundja.

Por, duket se Flori nuk ka pasur durim dhe përsëri i është ngjitur skenës muzikore, ai performoi në bregdetin e Ulqinit.

Moderatori Labinot Gashi ishte i pranishëm në të njëjtin vend dhe kohë pas kohe ka sjellë imazhe gjatë performancës së Florit.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme