Si u veshën VIP-at te dasma e Marinës dhe Getit

Prishtinë | 11 Sht 2017 | 17:59 | Nga

Nuk kaloi shumë dhe në rrjete sociale e portale nisi qarkullimi i fotografive nga dasma e Marinës dhe Getoarit.

Nga vendosja e unazave dhe shkëmbimi i puthjeve, të gjitha detajet u publikuan në mediat sociale.

Duke qenë se Marina dhe Getoari janë pjesë e televizionit dhe artit, të shumtë kanë qenë personazhet publikë shqiptar, që u bënë pjesë e gëzimit të tyre.

Por çfarë zgjodhën për t’u veshur?

Të ftuarit mund të them se kishin zgjedhur të visheshin me mend, duke iu përshtatur vendndodhjes: që dasma po zhvillohej në plazh.

Nuk kishte shumë ekzagjerime dhe shkëlqime, duke treguar se klasikja dhe e thjeshta janë gjithmonë më të rëndësishme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme