Surpriza që e priti sot Morena Tarakun para derës

Prishtinë | 12 Dhj 2018 | 16:28 | Nga Ekonomia Online

Zhvillimet në jetën e saj private gjithmonë kanë qenë në fokusin e medieve ani pse Morena Taraku është munduar ta mbajë jetën private të rezervuar, shkruan lajmi.net.

Pas lidhjes së fundit për të cilën u diskutua mjaft shumë, zeshkania seksi aktualisht është ‘single’ pasi të pakën nuk ka deklaruar për ndonjë lidhje të mundshme.

Por pavarësisht kësaj ajo është shumë e dashur nga fansat dhe publiku në përgjithësi, andaj së fundmi dikush e ka befasuar me një buqetë me lule.

Foton Morena e ka publikuar në Instastory por nuk ka dhënë detaje se kush mund t’ia ketë dërguar./Lajmi.net/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme