Tifoze e Barçës, por e ka fiksim Ronaldon

Prishtinë | 20 Shk 2018 | 23:56 | Nga

Modelja e njohur spanjolle, Eva Padlock, ka rrëfyer “fiksimin” e saj për futbollistin e famshëm, Cristiano Ronaldo.

Në një intervistë për mediat rozë në Spanjë, 33-vjeçarja ka pranuar se do të dëshironte një romancë me portugezin, ndonëse është munduar të jetë realiste.

“Futbollisti që më emocionon është Cristiano Ronaldo. Do të doja të kisha një romancë me të, por tashmë e di që është e pamundur, pasi ai ka një martesë të lumtur dhe të qëndrueshme”, tha ajo.

Eva Padlock ka lindur në Barcelonë dhe është një tifoze ‘e thekur’ e Barçës, por thekson se kjo nuk e ka penguar të simpatizojë Ronaldon.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme