Tuna dhe Nora për herë të parë bashkë në publik (Video)

Prishtinë | 14 Nën 2016 | 17:27 | Nga

Janë dy emrat më të përfolur të momentit, si anën profesionale po ashtu në atë personale. Tuna dhe Nora kanë pushtuar shtypin rozë me lajmin se do të jenë kunata.

E ky fakt, duket se po i pëlqen dy artisteve të cilat pas shumë kohëve shihen bashkë në dalje publike.

Është darka ekskluzive e kreatorit Valdrin Sahti që ka bërë dy bukuroshet e skenës të parakalojnë së bashku në tapetin e kuq.

Këtë gjë e ka ndarë në SnapChat vetë kreatori Sahiti, gjatë arritjes së kunatave më të famshme të industrisë muzikore shqiptare.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme