Kush do jenë finalistët e BBVK? Olti dhe Anita japin mendimin e tyre

Prishtinë | 10 Mar 2023 | 23:26 | Nga Ekonomia Online

Opinionistët e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj dhe Olti Curri kanë dhënë mendimin e tyre se kush do të shkojë në finale.

Olti ka dhënë tre emra, ku përfshihen: Vedati, Xhuli, Stresi.

Ndërkaq, Anita ka dhënë më shumë emra sesa Olti për në finale.

“Stresi, Xhuli, Mbresa, Vedati, me shumë dëshirë edhe Gresën do ta leja aty, edhe Artanin”, është shprehur Anita.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme