Kuvendi Komunal i Gjilanit në mbledhje urgjente

Prishtinë | 06 Jan 2022 | 11:11 | Nga Ekonomia Online

Kuvendi Komunal i Gjilanit ka thirr sot mbledhje urgjente në orën 15:00.

Nga Komuna e Gjilanit kanë bërë të ditur se në rend të ditës do të jenë: Betimi i anëtarëve të Kuvendit dhe zgjedhja e Kryesuesit të Kuvendi.

Kujtojmë që mbledhja e cila ishte paraparë dje për zgjedhjen e kryesuesit të Kuvendit Komunal të Gjilanit ishte anuluar.

Njoftimi i Komunës së Gjilanit për mbledhjen e sotme:

Kuvendi Komunal i Gjilanit mban sot (6.01.2022) mbledhje urgjente në ora 15:00

Në rend dite janë:

1.Betimi i anëtarëve të Kuvendit

2. Zgjedhja e Kryesuesit të Kuvendit

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme