Lei Kraja tregon dallimin ndërmjet meshkujve shqiptarë dhe amerikanë

Prishtinë | 10 Jan 2020 | 09:32 | Nga Ekonomia Online

Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media.

Ajo mori famë të menjëhershme pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara atje ku është rritur dhe është shpallur ‘Miss’.

E ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel, ajo ka folur për historinë dhe përvojën e saj në Amerikë.

Ndër të tjera, bukuroshja ka folur rreth meshkujve amerikanë dhe shqiptarë dhe se si ata afrohen kur duan që një femër ta ngacmojnë.

“Shqiptarët kujdesen më shumë për femrat. Edhe nga ana ekonomike i dinë detajet, ndërsa amerikanët janë më të drejtpërdrejtë”, është shprehur prezantuesja.

View this post on Instagram

🔆 u were saying?

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

E pyetur nga nikoqirja nëse do të dëshironte të martohej me një amerikan apo me një shqiptar, Lei është shprehur që kjo varet nga njeriu, por do të dëshironte që të ishte shqiptar./T

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme