Konsumon alkool duke drejtuar veturën, Anxhelina: Mos pini dhe vozitni

Prishtinë | 11 Sht 2019 | 17:15 | Nga Ekonomia Online

Anxhelina Hadërgjonaj thyen rregullat.

Ajo ka publikuar një imazh provokues në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq shumë provokuese.

Këngëtarja kishte veshur një fustan shumë të shkurtër, me të cilin kishte vënë në pah linjat seksi trupore.

Ajo po voziste veturën kurse mbishkrimi që ia la fotos është “mos pini dhe vozisni”.

Për ndryshe, Anxhelinën ka kohë që nuk e kemi parë aktive në skenën muzikore, por ka paralajmëruar rikthimin pas kësaj pauze.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme