Limaj takohet me zëvendëskryeministrin e Maqedonisë së Veriut

Prishtinë | 18 Mar 2021 | 15:12 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj, ka pritur në takim zëvendëskryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, raporton Ekonomia Online.

Grubi po qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë, për të kërkuar mbështetje në procesin e regjistrimit të popullsisë që ka filluar në Maqedoninë e Veriut.

Gjatë ditës, Grubi ka takuar dhe liderët e partive të PDK-së, AAK-së e LDK-së.

Lexo më shumë:

Të ngjashme