Luizi i vë ultimatum Oltës dhe i tregon vendimin drastik që ka marrë ndaj aktores: Do e kuptosh kur të dalësh jashtë shtëpie

Prishtinë | 28 Mar 2023 | 15:34 | Nga Ekonomia Online

Luizi ka vendosur të mos ketë asnjë komunikim me Oltën brenda shtëpisë së Big Brother.

Luizi: Me mu sot po të them, e thashë këtë bisedë, e bëra këtë bisedë dhe të uroj fat, suksese, shëndet,, harmoni, pasuri, lumturi, çfarë të të dojë zemra”.

Luizi: Nga ky moment e mbrapa me mua s’ke asnjë lloj komunikimi. Mos më bëj të të të injoroj se del keq. Kështu që po ta them para.

Olta: Sa herë të më teket, se je banor i shtëpisë

Luizi: Unë nuk ta përmend. Për mua nuk ekziston deri në momentin kur të jesh në nominim kokë më kokë me mua. Vetëm atëherë do flas

Olta: Po, dhe pse s’do flasësh ti?

Luizi: Se është mendimi im. Do e kuptosh kur të dalësh jashtë shtëpie

Olta: Po fol tani se ne po flasim, po bëjmë sqarimin e fundit.

Luizi: Tashi natën e mirë, sonte e përnatë

Të ngjashme