“Më ke rritur e më ke dhënë dashuri”- Jori Delli humb njeriun e shtrenjtë të familjes!

Prishtinë | 28 Qer 2024 | 14:43 | Nga Ekonomia Online

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP” ka humbur njeriun e familjes, hallën e saj.

Lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vetë modelja përmes një postimi në InstaStory.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto të gjyshes së saj, e cila ndërroi jetë.

“Unë e di që jam me fat se të kam njohur dhe më ke rritur e më ke dhënë dashuri. U prefsh në paqe nëna ime…”- shkruhej krahas fotos së postuar nga personi i familjes së Jorit.

“Halla”– shkruan modelja krahas postimit.

Të ngjashme