Meghan Markle nuk do të shkoj në dasmën e shoqes së saj

Prishtinë | 30 Nën 2018 | 10:22 | Nga Ekonomia Online

Gruaja e Princ Harry, Meghan Markle e cila është shtatzënë ka deklaruar se nuk do të shkojë në dasmën e shoqes së saj në Indi, Priyanka Chopra.

Sipas burimeve nga revista Entertainment këtë vendim ajo e kishte marrë pasi që po mundohet që në shtatzëni të mos udhëtoj.

Nga ky fakt Priyanka e as i dashuri i saj, Nick nuk ishin mërzitur, pasi që miqtë e tjerë dhe rrethi familjar kishin konfirmuar ardhjen në dasmën e tyre këtë javë.

Image result for meghan markle priyanka chopra

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme