Behgjet Pacolli kujton gazetarin Ibrahim Rexhepi në një vjetorin e vdekjes

Prishtinë | 08 Tet 2019 | 14:21 | Nga Ekonomia Online

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka kujtuar gazetarin Ibrahim Rexhepi, në një vjetorin e vdekjes së tij.

Pacolli ka thënë se Rexhepi do të mbetet figurë e rëndësishme në shoqërinë kosovare.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.

Me mall kujtojmë mikun dhe bashkëpuntorin tonë Ibrahim Rexhepi, i cili sot e një vit më parë ndërroi jetë. Ishte dhe do…

Gepostet von Behgjet Pacolli am Dienstag, 8. Oktober 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme