Dhunohet një femër në Gjilan

Prishtinë | 16 Dhj 2019 | 11:57 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Gjilan është dhunuar seksualisht një femër.

Sipas policisë, personi i dyshuar është arrestuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, nën dyshimin se i njëjti e ka dhunuar seksualisht viktimën femër K/Shqiptare. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme