Katër vite heshti: Pejani raporton tash në polici se më 2017 ishte plagosur nga vëllau dhe babai i gruas

Prishtinë | 12 Qer 2021 | 10:01 | Nga Ekonomia Online

Një person nga Peja e ka raportuar në polici një rast që kishte ndodhur para katër vitesh.

Policia ka bërë të ditur se me 11.06.2021 viktima mashkull kosovar ka raportuar se në dhjetor 2017, pas një mosmarrëveshje, dy të dyshuarit babai dhe vëllai i bashkëshortes së tij, të dyshuarit meshkuj kosovarë, kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ka qenë në veturë.

Si pasojë, i njëjti kishte pësuar lëndime trupore dhe i ishte dëmtuar vetura (sipas deklaratës së tij).

Rasti vazhdon të hetohet teksa nuk raportohet për të arrestuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme