Kjo është gjendja shëndetësore e babait të Kadri Veselit, publikohet një fotografi nga spitali

Prishtinë | 03 Maj 2021 | 10:58 | Nga Ekonomia Online

Gjendja shëndetësore e babait të ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, është e rëndë, kanë bërë të ditur nga Spitali i Mitrovicës.

Ai po trajtohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”.

Sot është publikuar edhe një fotografi e tij nga spitali.

Një faqe me emrin Ushtria Çlirimtare e Kosovës ka publikuar një fotografi në të cilën duket babai i Veselit, vëllai i tij dhe doktori Lavdim Demiraj.

https://www.facebook.com/UCK99/posts/4286861147993396
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme