Komunës së Suharekës u rregullohet gjelbërimi në disa rrethrrotullime si donacion

Suhareke | 20 Maj 2021 | 18:26 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj përmes një njoftimi të tij në Facebook ka bërë të ditur se u është dhënë kontribut nga Lulishtja “Fjolla”, si donacion për rregullin e luleve dhe gjelbërimin në disa rrethrrotullime të kësaj komune.

Kryetari ka falenderuar lulishten në emër të qytetarëve.

Postimi i plotë:

Qytetarët e Komunës së Suharekës janë njerëz human dhe kanë ❤️ t’madhe.
Lulishtja “Fjolla” ka dhënë kontributin e saj si donacion në rregullimin me lule dhe gjelbërim në disa rrethrrotullime. 👌✅
Faleminderit në emër të qytetarëve !
Bali Muharremaj

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme