Në vikend mot me diell dhe vranësira

Prishtinë | 05 Tet 2018 | 18:59 | Nga Ekonomia Online

Sipas IHMK në vikend do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19- 23 gradë Celsius.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme