Vdes punëtori i Komunës së Deçanit

Prishtinë | 17 Sht 2020 | 15:09 | Nga Ekonomia Online

Ka vdekur Haki Mushkolaj, punëtor i Komunës së Deçanit. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj.

“Pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta të punëtorit shumëvjeçar të Komunës së Deçanit, Haki Mushkolaj. Hakiun do e kujtojmë si një burrë të urtë, të sjellshëm dhe të respektuar. Ngushëllimet më të sinqerta familjes Mushkolaj, të gjithë miqëve dhe kolegëve”, ka shkruar Ramosaj. 

Të ngjashme