Vetëplagoset një person në Komoran

Prishtinë | 17 Maj 2021 | 10:58 | Nga Ekonomia Online

Një person është vetëplagosur dje në fshatin Komoran të Drenasit.

Viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ndërsa shkaqet mbeten akoma të panjohura.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM I RËNDË TRUPOR /Komoran, Gllogoc, 16.05.2021-10:30. Viktima mashkull kosovar për shkaqe të pa njohura është vet plagosur me armë zjarri. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe po merren me hetimin e rastit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme