Vjen edhe një ftesë nga Gjykata Speciale

Prishtinë | 21 Jan 2020 | 16:37 | Nga Ekonomia Online

Hysni Gucati, kryetar i OVL – UÇK ka njoftuar se është ftuar në cilësinë e dëshmitarit nga Gjykata Speciale  edhe Burim Fazliu.

Përmes një shkrimi në Facebook Gucati ka shkruar se sot kanë marrë ftesë Burim Fazliu dhe Selim Krasniqi, të dy nga Zona Operative e Pashtrikut.

“I ftuar nga Gjykata Speciale është Burim Fazliu cilësinë e dëshmitarit edhe Selim Krasniqi cilësinë e të dyshuarit nga Zona Operative e Pashtrikut”, ka shkruar ai.

I ftuar nga Gjykata Speciale është Burim Fazliu cilësinë e dëshmitarit edhe Selim Krasniqi cilësinë e të dyshuarit nga Zona Operative e Pashtrikut!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme