Ndahen Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, ky veprim ka nxitur shumë dyshime

Prishtinë | 16 Mar 2023 | 15:14 | Nga Ekonomia Online

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë ndër çiftet më të komentuara të estradës shqiptare.

Por, si duket gjërat mes tyre më nuk janë të njëjta pasi ata më nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Nga ndjekësit kjo është parë si një krisje në marrëdhënien e tyre apo edhe një ndarje e mundshme.

Dafina dhe Dj Geek kanë hequr edhe të gjitha fotografitë e përbashkëta në llogaritë e tyre në Instagram.

Madje, këngëtarja ka publikuar një fotografi në InstaStory me mbishkrimin “Empty” që do të thotë “Zbrazët”.

Të ngjashme