Ndeshja Kosovë-Angli transmetohet në sheshin “Zahir Pajaziti”

Prishtinë | 17 Nën 2019 | 16:05 | Nga Ekonomia Online

Ndeshja e shumë pritur e cila fillon nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” mes Kosovës dhe Anglisë do të transmetohet drejtpërdrejtë në sheshin “Zahir Pajaziti”.

Këtë e ka konfirmuar edhe kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, nëpërmjet llogarisë në Facebook.

Postimi i plotë:

Jo të gjithë do të mund të zënë sonte vend në stadiumin e futbollit “Fadil Vokrri” për të ndjekur ndeshjen Kosovë -Angli.

Andaj edhe e kemi organizuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ndeshjes në sheshin “Zahir Pajaziti”.

Ejani të festojmë së bashku.  Welcome & Respect!

Jo të gjithë do të mund të zënë sonte vend në stadiumin e futbollit “Fadil Vokrri” për të ndjekur ndeshjen Kosovë…

Gepostet von Shpend Ahmeti am Sonntag, 17. November 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme