Ndeshjet e sotme në Kupën e Kosovës, kompania e madhe e basteve publikon kuota interesante

Prishtinë | 06 Shk 2022 | 10:40 | Nga Ekonomia Online

Ditën e djeshme u mësuan skuadrat e para çerekfinaliste të Kupës së Kosovës.

Teksa, tri ndeshje tjera të këtij rrethi zhvillohen sot me fillim nga ora 13:00.

Ballkani takohet me Malishevën, Fushë Kosova – Drita dhe Prishtina – Drenica, janë ndeshjet që zhvillohen sot.

Tashmë, kompania e madhe e basteve, “bet365” ka publikuar kuotat për këto tri ndeshje.

Drita favorizohet ndaj Fushë Kosovës, Ballkani poashtu ndaj Malishevës si dhe Prishtina konsiderohet favorite ndaj Drenicës.

Për më shumë, kuotat e plota i gjeni në foton e mëposhtme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme