Nis numërimi i votave me kusht dhe personave me nevoja të veçanta

Prishtinë | 18 Nën 2021 | 08:43 | Nga Ekonomia Online

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), sot do të nis numërimi i votave me kusht dhe i personave me nevoja të veçanta, për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale.

Kështu ka thënë zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi.

“Sot (18 nëntor, ora 16:00) në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve do të fillojë numërimi i votave me kusht dhe votave të personave me nevoja të veçanta, të cilat u takojnë raundit të dytë të Zgjedhjeve për Kryetarë të 21 Komunave që u mbajt më 14 nëntor”, ka thënë Elezi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme