Nis takimi i Bislimit me Lajçakun

Prishtinë | 18 Qer 2024 | 18:10 | Nga Natyra Salihaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Emisari i Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Lajçak, ka arritur në objektin e Qeverisë për t’u takuar me zëvendëskryeministrin e parë të Kosovës, Besnik Bislimi, raporton Ekonomia Online.

Takimi ka nisur në orën 18:00, siç është paralajmëruar nga zyra të zëvendëskryeministrit të parë të Qeverisë.

Të ngjashme