“Nuk hyra për famë”- Dea Mishel zbulon arsyen e vërtetë pse u bë pjesë e “Big Brother”

Prishtinë | 25 Mar 2024 | 11:37 | Nga Ekonomia Online

Dea Mishel ishte një ndër konkurrentet më të komnetuara të sezonit të dytë të “Big Brother VIP”, e cila gjatë qëndrimit në këtë shtëpi bëri për vete një publik të gjerë.

Gjatë një bisede virtuale të zhvilluar së fundmi me ndjekësit e saj në Instagram, Dea ka treguar asryen e vërtetë se pse u bë pjesë e këtij reality show.

Ajo tha se nuk hyri në “BBVIP” për të marrë famë, por për ta shijuar si eksperiencë.

“Përderisa u fute në Big për famë hyrë”– ka shkruar komentuesi.

“Jo në fakt u futa për qef dhe nuk e mendova fare, sepse unë i shes gjërat për qef. Po të isha futur për famë do të kisha bërë shumë gjëra shumë ndryshe. Mos harroni kush ishte antiheroina juaj e preferuar, me vullnet të plotë.”- iu përgjigj Dea.

Të ngjashme