Pamja e re e guximshme e Rihannas: Këngëtarja ndryshon komplet stilin e flokëve

Prishtinë | 25 Mar 2024 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Rihanna debutoi një pamje të re të guximshme të premten, teksa mbërriti në një takim biznesi në Santa Monica, Kaliforni.

Në vend të flokëve të saj të gjata brune, këngëtarja e “Disturbia”, 36 vjeçe, tani po mban një prerje shumë të shkurtë, me ngjyrë të bardhë.

Prerja e guximshme vë në pah, në mënyrë të përkryer tiparet perfekte të Rihannas, shkruan DailyMail.

Flokë brune të gjata, tani i ka copëtuar dhe zbardhur për një “bërje” më të shkurtë dhe më të ndritshme.

Teksa tregonte pamjen e saj të re gjatë daljes së saj, manjatja e bukurisë miliardere, e cila së fundmi njoftoi një lëvizje të madhe në karrierë, dukej pa mundim me stil në një ansambël të tepruar, sportiv-elegant.

Ajo u pa e veshur me një palë syze dielli reflektuese mbi kokë dhe flokë elegantë.

Për ditën e saj të ngarkuar, bukuroshja modeloi një fanellë të zezë të gjerë me tekst të kuq në të gjithë pjesën e përparme.

Të ngjashme