Pamja më e guximshme e Julia Fox deri më tani, shfaqet e mbuluar vetëm me zinxhir

Prishtinë | 12 Sht 2023 | 15:24 | Nga Ekonomia Online

Julia Fox e ka tejkaluar veten, përsëri, me një nga dukjet e saj më të rrezikshme deri më sot, teksa u shfaq e mbuluar me zinxhir, rrugës për në shfaqjen Naomi X PrettylittleThing në New York Fashion Week.

Aktorja, 33 vjeçe, tërhoqi vëmendjen teksa shfaqi fizikun e saj të tonifikuar nën një pallto të zezë lëkure.

Si aksesore, për veshjen e saj, të dizajnuar nga supermodelja Naomi Campbell, ajo zgjodhi një palë çizme të zeza, buzëkuq dhe vathë argjendi.

Pamja e guximshme e saj e ka bërë atë një nga ikonat më të guximshme të modës të këtij brezi, shkruan DailyMail, përcjell EO.

Të ngjashme