Jep dorëheqje Nasuf Aliu, Kryetar i Degës së AKR-së në Vushtrri

Prishtinë | 19 Jan 2020 | 17:46 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i i degës së AKR-së në Vushtri, Nasuf Aliu ka dhënë dorëheqjen nga të gjitha funksionet që ushtronte në AKR.

Vendimin e tij Aliu e ka bërë publik nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook ku ka dhënë dhe arsyet e dorëheqjes.

Ndër arsyet e dorëheqjes Aliu përmend edhe mungesën e organizimit të brendshëm në parti dhe mosfunksionim e mirë brenda strukturave të partisë.

Të nderuar qytetarë dhe ju mbeshtetës, vushtrrias të respektuar,(Dekleratë)Rrugëtimin tim politik e fillova në mosh…

Gepostet von Nasuf Aliu am Sonntag, 19. Januar 2020


Të ngjashme