Lumir Abdixhiku mbledhë sot në ora 14:00 kryesinë e LDK-së, kjo është tema e diskutimit

Prishtinë | 13 Sht 2021 | 12:29 | Nga Ekonomia Online

Ditën e sotme do të mblidhet kryesia e LDK-së.

Këtë për Ekonomia Online e ka konfirmuar Anton Quni i cili ka thënë se do të diskutohet edhe për fushatën zgjedhore.

“Në ora 14:00 do të mblidhet kryesia. E padyshim njëra nga temat do të jetë edhe për fushatën zgjedhore, ku mund të kërkohet edhe shkurtimi ose heqja fare e fushatës”, tha Quni.

Sipas këtij burimi në këtë mbledhje do të diskutohet për fushatën zgjedhore (ideja që fushata të shkurtohet në 10 ditë) si dhe do të flitet për zhvillimet e fundit politike në vend.

Të ngjashme