Mustafa shpreh ngushëllime për vdekjen e hoxhë Asllan Muratit

Prishtinë | 03 Tet 2019 | 14:28 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hoxhës Asllan Murati nga Mitrovica.

Mustafa ka shkruar se mulla Asllani ishte besimtar i pamposhtur dhe besnik i frymës së Ibrahim Rugovës.

Të nderuar familjarë dhe bashkbesimtarë të Mulla Asllan MuratitJu shpreh ngushëllimet më të thella për ndarjen nga jeta…

Gepostet von Isa Mustafa am Donnerstag, 3. Oktober 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme