Përfaqësues të Bundestagut gjerman takohen me deputetët kosovarë

Prishtinë | 14 Qer 2019 | 12:22 | Nga Norë Kelmendi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për Integrime Evropiane dhe Komisioni për Punë të Jashtme, kanë mbajtur takim me përfaqësues të Grupit të Miqësisë për marrëdhënie me shtetet e Evropës jug-lindore të Bundestagut Gjerman.

Mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje, raporton Ekonomia Online.

Lexo më shumë:

Të ngjashme