Zemaj: Falja e gjobave nuk është krim, shumë vende e kanë bërë

Prishtinë | 04 Qer 2021 | 12:09 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Deputeti i LDK-së Armend Zemaj tha se falja e gjobave ndaj bizneseve në pandemi nuk përbën krim, derisa shtoi se shumë vende të tjera e kanë praktikuar, raporton Ekonomia Online.

“Falja e gjobave nuk është krim, shumë vende të tjera e kanë bërë para nesh dhe mos e shihni si krim”.

“Me këtë qasje është totalisht e gabuar dhe asnjëherë nuk ke me pas asnjë përkrahje”.

“Këtë propozim duhet ta shihni me qëllim të mirë, të bëhet një analizë që të shërbej për ekonominë”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme