Princ Harry surprizon fëmijët jetimë, vishet si “Spiderman”

Prishtinë | 05 Dhj 2022 | 13:28 | Nga Ekonomia Online

Princi Harry u vesh si Spiderman dhe gëzoi zemrat e fëmijëve jetimë në Mbretërinë e Bashkuar.

BBC shkruan se Duka i Sussex u vesh si heroi i famshëm për fëmijët, në kuadër të një aktiviteti bamirësie për fëmijët jetimë të ushtarëve të vdekur në Britani.

Nëpërmjet një video mesazhi për fëmijët e qendrës “Scotty’s Little Soldiers”, princ Harry u dërgoi fëmijëve fjalë të ëmbla dhe inkurajuese.

Të ngjashme