Rama publikon pamje nga parqet e kryeqytetit: Ejani dhe shijojeni këtë spektakël natyror

Prishtinë | 23 Mar 2024 | 09:48 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka publikuar pamje nga parqet e kryeqytetit dhe pamja që kanë marrë në pranverë.

Ai ka ftuar qytetarët që të frekuentojnë këto parqe.

”Pranvera ka zgjuar parqet e kryeqytetit duke ofruar ngrohtësi e lumturi me ngjyrat e saj të ndezura! 🌿 Pemët janë mbushur me lule, duke sjellë magji në Prishtinën tonë. Ejani qytetarë të dashur dhe shijojeni këtë spektakël natyror. 🌼 Ejani, festojmë rininë që pranvera na ofron! 🎉”, ka shkruar Rama.

Të ngjashme