Rama i thotë qytetarit që po e bezdiste, bëji të fala gruas

Prishtinë | 02 Sht 2016 | 17:37 | Nga

 

Dy ditë pas arrogancës që tregoi në Shkodër me kryebashkiaken Voltana Ademi, kryeministri është shfaqur sërish arrogant në qytetin e Patosit, por kësaj here me një qytetar.

Në një takim me banorë të Zharës, gjatë fjalës së tij Rama është ndërprerë disa herë nga një person, i cili kishte një problem që po e sorollaste nëpër institucione dhe nga inati që s’kishte gjetur zgjidhje kundërshtonte kryeministrin duke i thënë “je duke bërë politikë”.

Në këtë moment ka ndërhyrë Rama, duke e pyetur për gruan.

“Më fal, gruan mirë e ke. E di pse po pyes. Gruaja jote duhej shpallur heroinë që të duron ty. Bëji shumë të fala dhe ta mbash në majë të kohës që të duron ty. Sakrificë e madhe”, i është drejtuar kryeministri banorit.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme