Rikthehet Sergio Ramos, gati për Chelsean

Prishtinë | 29 Pri 2021 | 16:27 | Nga Ekonomia Online

Real Madridi ka humbur një lojtar, por ka rikuperuar një tjetër.

Dani Carvajal sipas të gjitha gjasave e ka mbyllur sezonin para kohe, pas një dëmtimi që pësoi në Ligën e Kampionëve kundër Chelseat.

Por, lajmi i mirë për Realin para ndeshjes së kthimit me Chelsean, është rikuperimi i kapitenit, Sergio Ramos.

Ai ka lënë prapa shqetësimet dhe të enjten është stërvitur bashkë me skuadrën, duke dhënë sinjale se do të jetë gati për sfidën e së mërkurës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme