“Rinia për Vetëvendosjen” në Prishtinë shpërndan zarfe kundër Përparim Ramës

Prishtinë | 07 Dhj 2023 | 19:06 | Nga Ekonomia Online

“Rinia për Vetëvendosjen” ka organizuar një aktivitet me zarfe në Prishtinë.

Në këto zarfe janë mesazhe kundër kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama, drejtuar qytetarëve që tregohet se si ai e ka “transformuar” qytetin e Prishtinës.

Brenda zarfeve gjenden edhe disa fotografi që tregojnë disa zona të kryeqytetit me mbeturina.

Përmes letrës, “Rinia për Vetëvendosjen” ka ironizuar me kryetarin duke marrë për bazë situatat e krijuara me mbeturina dhe kolonat.

Të ngjashme